ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через перейменування у Дніпропетровську "почубилися" люди Вілкула і Коломойського

На громадських слуханнях між депутатом міськради Наталією Начар'ян та начальником управління житлового господарства Михайлом Лисенком сталася словесна перепалка
Depo.
20 серпня 2015 22:33
ФОТО: depo.ua
Через перейменування у Дніпропетровську "почубилися" люди Вілкула і Коломойського
Через перейменування у Дніпропетровську "почубилися" люди Вілкула і Коломойського

Бурхливе обговорення с питань перейменування відбулося в Ленінському районі Дніпропетровська, передає кореспондент Depo.Дніпро.

Наталія Начар'ян взяла слово після того, як один із членів комісії з перейменування почав вихоплювати у мешканки Ленінського району аркуші з підписами проти перейменування. Той самий активіст намагався відштовхувати депутатку від трибуни. Першими її захищати кинулися жінки, а слідом підійшли й молодики міцної статури.

Ставши до трибуни, Начар'ян почала рекламувати ініціативи Вілкула та по суті зробила політичний виступ, мало пов'язаний із обговоренням нових топонімів. 

Михайло Лисенко, який сидів у першому ряду, не стримався і емоційно перебив її з місця, закинувши, що до злиднів, про які говорить Начар'ян, людей довела саме її політична сила. 

Наталя Начар'ян є депутатом від "Опозиційного блоку", а Михайло Лисенко називають людиною команди Бориса Філатова. 

Відомо, що комісія з перейменування пропонує перейменувати Ленінський район на Новокодацький. Під час слухань надходили пропозиції вулицям Аверіна, Бібікова та Платонова повернути історичні назви - 2-га, 3-тя та 4-та Кайдацька, свої нові назви запропонували мешканці кількох вулиць у Таромському. Проте більшість присутніх прийшли з протестом проти перейменування. Загалом були присутні більше 150 мешканців району.

Нагадаємо, у Дніпропетровську тривають громадські слухання з обговорення нової назви міста та вулиць у зв'язку з законом про декомунізацію. В деяких районах обговорення проходять дуже емоційно.

Більше новин про перейменування у Дніпропетровську читайте на Depo.Дніпро.