ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

АМКУ скасував закупку 10 тролейбусів "Південмашу" для Дніпропетровська

За скаргою одного з учасників тендеру буде проводитися повторний розгляд пропозицій
Depo.
12 червня 2015 13:10
ФОТО: depo.ua

Про це пише Дніпро.depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Антимонопольний комітет України (АМКУ) зобов'язав комунальне підприємство "Дніпропетровський електротранспорт" скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій тендеру на закупівлю 10 тролейбусів, і завершити процедуру закупівлі відповідно до законодавства про держзакупівлі.

Рішення прийнято за результатами розгляду скарги автоскладального заводу №1 компанії "Богдан Моторс", в якій заявник, посилаючись на порушення законодавства в ході тендеру, просив комітет зобов'язати замовника торгів скасувати рішення про акцепт тендерних пропозицій та провести повторну оцінку цих пропозицій.

Раніше повідомлялося, що замовник, в рамках оголошеного в березні тендеру на закупівлю 10 тролейбусів 2015 випуску, 16 квітня акцептував пропозицію ТОВ "Дуотранс" (Дніпропетровськ) на суму 32970000 гривень. "Богдан Моторс", який виробляє тролейбуси в Луцьку, запропонував за тролейбуси 39520000 гривень. ТОВ "Дуотранс" є офіційним дилером російського тролейбусного заводу "Тролза".

У тендері також брав участь ще один український виробник тролейбусів - ПАТ "Чернігівський автозавод" (вартість пропозиції - 47 млн ​​гривень).

Всього на участь у конкурсі заявки подали вісім компаній, однак три пропозиції були відхилені як не відповідають документації: ТОВ "Метаюрсервіс", (Кривий Ріг) ТОВ "Окраїна" і НТП "СГТ Інженерінг" (обидва - Київ).

Більше новин про життя Дніпропетровська та області читайте на Дніпро.depo.ua