ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Американський хірург пообіцяв героїчній медсестрі Лютику повноцінне життя

Лікар з 24-річним досвідом у галузі військово-польової ортопедії запропонував нову методику лікування для 25-річної Ірини Іванюш
Depo.
5 червня 2015 11:41
ФОТО: depo.ua
Американський хірург пообіцяв героїчній медсестрі Лютику повноцінне життя
Американський хірург пообіцяв героїчній медсестрі Лютику повноцінне життя

Про це пише Дніпро.depo.ua з посиланням на "Днепр Вечерний".

Відомий американський військовий хірург, директор відділення ортопедичної травми Rhode Island Hospital Роман Гайда в Україні бував неодноразово. Восени минулого року він за власною ініціативою побував у Києві і у Львові, щоб відвідати госпіталі, поспілкуватися зі лікарями і пораненими воїнами і поділитися власним досвідом у сфері військової хірургії.

Нині на запрошення єврейської громади вперше приїхав до Дніпропетровська. Його досвід у наданні допомоги пораненим важко переоцінити.

"У нашого американського колеги 24-річний досвід у галузі військово-польової ортопедії і травматології, - заявив на прес-конференції в обласній лікарні ім. Мєчнікова професор Олександр Лоскутов. - Роман Гайда допоможе нам впровадити абсолютно нові технологіі. Американський лікар вже прооперував постраждалу жінку з Краматорська і запропонував нову методику лікування для 25-річної Ірини Іванюш, яка в результаті мінно-вибухової трвми позбулася обох ніг".

Сам хірург підтвердив, що зробить все можливе, щоб повернути до повноцінного життя молоду українську патріотку, за долю якої переживає вся Україна.