ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зняття "Відродження" допоможе "ахметівцю" Вілкулу "зайти" на Дніпропетровщину, - експерт

Зняття з реєстрації "Відродження" - це повернення влади Ахметова на Дніпропетровщину
Depo.
2 жовтня 2015 17:16
ФОТО: depo.ua
Зняття "Відродження" допоможе "ахметівцю" Вілкулу "зайти" на Дніпропетровщину, - експерт
Зняття "Відродження" допоможе "ахметівцю" Вілкулу "зайти" на Дніпропетровщину, - експерт

Так прокоментував ситуацію з цією політичною силою політолог Вадим Карасьов.

"Зняття з реєстрації кандидата в мери і списку від партії "Відродження" означає, що Дніпропетровськ поділять провладна сила і Опозиційний блок", - сказав експерт.
Також політолог вважає, що у Дніпропетровську реалізовується партнерство олігархів від влади та Опозиційного блоку.

"Це - партнерство олігархів, яких пов'язують з Опозиційним блоком, та олігархів, яких пов'язують з владою. Однім олігархам віддають одні регіони, іншим - інші. Це продумана гра, а не просто політичний союз на рівні парламенту, уряду", - підкреслив Карасьов.

Також він припустив, що таке партнерство та використання "брудних" технологій під час виборчої кампанії може призвести до активізації протестних настроїв у суспільстві.

"Якщо не буде чесних, справедливих виборів, то люди не будуть довіряти владі і будуть знову виходити на вулиці", - резюмував він.

Нагадаємо, що раніше кандидат до Дніпропетровської обласної ради від партії "Відродження" Святослав Олійник заявляв, що "Опозиційний блок" веде до влади "тітушек" під виглядом партії-клона "Відродження".

Відомо, що у Дніпропетровській області подала документи на реєстрацію партія-клон "Всеукраїнське об'єднання "Відродження України"", де головою також є Куцін, як і в справжньої партії"Відродження". Фейковий Куцин родом з Тернопільської області, а лідер "Відродження" Володимир Семенович Куцин - генеральний директор ПАТ "Нікопольський завод феросплавів".

У Кривому Розі, крім справжньої партії "Відродження", зареєстровано дві партії клона - політична партія "Відродження України" та партія "Всеукраїнське об'єднання "Відродження України".

Зареєстровані також клони кандидатів в мери Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська.