ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На висування Вілкула в кандидати журналісти "проривалися" з міліцією (ФОТО, ВІДЕО)

У Дніпропетровську представники "Опозиційного блоку" відмовляли кільком журналістам у допуску на партійні збори з висування кандидатів
Depo.
23 вересня 2015 08:42
ФОТО: depo.ua
На висування Вілкула в кандидати журналісти "проривалися" з міліцією (ФОТО, ВІДЕО)
На висування Вілкула в кандидати журналісти "проривалися" з міліцією (ФОТО, ВІДЕО)

Про це кореспондент Depo.Дніпро повідомив з місця подій.

22 вересня у престижному "Парк-готелі" в Дніпропетровську відбувалися партійні збори міського осередку партії "Опозиційний блок", на якому висували кандидатів у депутати всіх 64 округів в межах обласного центру та кандидата в мери. Проте дізнатися, як відбувалося висування та повний список кандидатів журналістам не вдалося через недопуск представників кількох ЗМІ: depo.ua, Громадське Дніпро та dp1.info.

Спершу працівники штабу, що проводили реєстрацію учасників, зазначили, що на зборах можуть бути присутні лише ті журналісти, яких запросили. Згодом Олександр Вілкул повідомив, що порадиться з делегатами щодо присутності ЗМІ. За кілька хвилин вийшла представниця штабу, яка не представлялася, і повідомила, що вирішили не допускати журналістів, а дати коментарі по завершенню заходу.

Через кілька хвилин до холу, де журналісти очікували на завершення заходу, вийшли четверо чоловіків спортивної статури і вимусили їх покинути приміщення.

Журналіст сайту dp1.info Денис Давидов, який також є представником ГМ "Опора", викликав міліцію. З прибуттям співробітника Жовтневого райвідділу керівник прес-служби обласної організації "Опоблоку" Тетяна Старовойтова та заступник голови облради та член партії В'ячеслав Сергєєв, повідомили, що для участі журналісти мали акредитуватися, бо у штабі побоювалися провокацій.

Слід зазначити, що для актредитації не було можливості, оскільки протягом всього дня Тетяна Старовойтова не відповідала на дзвінки та смс, а телефон штабу також не відповідав. До того ж, у відкритих джерелах не було анонсу конференції.

Лише після з'ясування обставин у присутності міліціонера журналістам дозволили потрапити на захід в останні його хвилини. На заході були присутні лише журналісти з посвідченнями видання "Событие".

Як повідомила голова міського осередку партії Світлана Єпіфанцева, участь у зборах взяв 101 делегат. За кандидатура Олександра Вілкула на посаду мера та №1 у списку до міськради проголосували одностайно.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.