Здорожчення проїзду і рух Новим мостом: У Філатова розповіли про проблеми електротранспорту у Дніпрі

Німецькі трамваї мають вийти на маршрути ще до кінця поточного року, а рух на Новому мості відновиться

Про це повідомив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев, передає Depo.Дніпро з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

"При зростанні вартості електроенергії з’являється дефіцит у відповідних платіжках, оскільки витрати на електроенергію серед інших у галузі електротранспорту становлять близько 80%, – зазначив він. – Тому, щоб не перерозподіляти кошти, які закладені на розвиток електротранспорту, ухвалене рішення про збільшення вартості пролїзду до 5-6 грн. Остаточно рішення має ухвалити виконавчий комітет міської ради".

За словами Маковцева, у вересні до Дня міста планується зробити подарунок для мешканців житлового масиву "Сонячний" – запустити електрифікований тролейбусний маршрут №14. Паралельно із запуском цього маршруту також відновлять роботу всіх інших тролейбусних маршрутів через Новий міст, які курсують у напрямку лівого берега.

Паралельно проводяться проектні роботи з подовження тролейбусного маршруту до ж/м "Перемога-6". Посадовець також нагадав, що до виходу на маршрути готують першу партію нових трамвайних вагонів, які раніше були у використанні у Німеччині. 

Нагадаємо, у Дніпрі наприкінці серпня планують вивести на маршрути сім нещодавно придбаних трамваїв із Німеччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро