Здали нерви: Як суддя з Києва у Полтаві вилучив гравця і тренера молодіжки "Дніпра-1"

Підопічні Олександра Поклонського у грі з однолітками з "Ворскли" залишилися у меншості вже у першому таймі

Здали нерви: Як суддя з Києва у Полтаві…

У матчі молодіжних команд "Ворскли" і "Дніпра-1", який закінчився перемогою господарів з рахунком 1:0, арбітр з Києва Володимир Новохатній показав одразу дві червоні картки, передає Depo.Дніпро з посиланням на офіційний сайт дніпрян.

Вже на 12-й хвилині футболісти "Дніпра-1" залишилися у меншості.  Владислав Шинкаренко встиг отримати два попередження і достроково залишив поле. "Ворскла" скористалася цим вже за чотири хвилини, забивши єдиний гол у матчі зусиллями Дениса Галати.

У середині першого тайма здали нерви вже у наставника "Дніпра-1" Оександра Поклонського, який висловив невдоволення діями арбітра і був відправлений з тренерської лави на трибуни. Колишній тренер "Дніпра" посів місце поруч із наставником основної команди Дмитром Михайленком, який прийшов подивитися гру.

Після перерви Новохатній вилучив вже гравця "Ворскли" Юрія Козиренка, але скористатися цим гості не змогли.

Нагадаємо, футболісти "Дніпра-1" перед виїздом до Полтави привітали 5-річну фанатку.