ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Збереження назви міста "Дніпропетровськ" просуває протеже Корбана

Назву "Дніпропетровськ" внесли у список для онлайн голосування на сайті міськради за вказівкою в.о.міського голови Галини Булавки
Depo.
29 липня 2015 17:40
ФОТО: depo.ua
Збереження назви міста "Дніпропетровськ" просуває протеже Корбана
Збереження назви міста "Дніпропетровськ" просуває протеже Корбана

Про це Depo.Дніпро повідомив в.о. керуючого справами виконкому Дніпропетровської міської ради Вадим Шебанов.

"Булавка дала усне розпорядження цей пункт включити - вона секретар міської ради, виконуючий обов'язки міського голови - я не маю права не включати», - зазначив Вадим Шебанов. Слід зазначити, що він також є членом комісії при міській раді з питань перейменування.

Шебанов повідомив, що міська рада планує проводити роботу із громадськістю, аби переконати у доцільності зміни назви міста. Вже розроблені буклети, які пояснюють, ким був Петровський.

Відомо, що управління внутрішньої політики міськради очолює Олександр Шипко, брат нардепа Андрія Шипко, який очолює Дніпропетровську міську організацію партії "Відродження", яку пов'язують з Ігорем Коломойським. Раніше брати Шипко довгий час перебували в лавах "Партії регіонів".

Нагадаємо, що Галина Булавка була обрана в.о. міського голови 4 березня цього року рішенням сесії Дніпропетровської міської ради. Перед голосуванням за її кандидатуру до депутатів звернувся Геннадій Корбан, який на той час перебував на посаді заступника голови Дніпропетровської ОДА, та відкрито агітував підтримати її кандидатуру.

Більше новин про декомунізацію в Дніпропетровську читайте на Depo.Дніпро.