Засудженого за смертельне ДТП вдруге намагаються звільнити від відповідальності

Захист Павла Роскіна наполягає, що стан здоров’я засудженого не дозволяє йому відбувати покарання
Depo.
10 серпня 2015 16:56
ФОТО: depo.ua
Засудженого за смертельне ДТП вдруге намагаються звільнити від відповідальності
Засудженого за смертельне ДТП вдруге намагаються звільнити від відповідальності

Про це кореспонденту Depo.Дніпро стало відомо в Красногвардійському райсуді Дніпропетровська. Туди повторно направлене клопотання захисту Роскіна із проханням звільнити його від відбування покарання за станом здоров'я.

Таке клопотання в інтересах засудженого в Красногвардійському суді розглядатиметься вдруге. Попереднє аналогічне було задоволене 29 квітня цього року. Проте ця ухвала була скасована Апеляційним судом Дніпропетровської області 23 липня через відсутність в засіданні представників потерпілої сторони. Їх про розгляд не повідомили.

В апеляційній ухвалі також вказано, що відповідно до документів за липень 2014 року, сам засуджений перебуває в лікарні при Дніпропетровському СІЗО і не може бути доставлений в судове засідання через стан здоров'я. 

Розгляд клопотання захисту Роскіна 10 серпня не відбувся через неявку представника прокуратури. Засідання перенесли на 19 серпня.

Нагадаємо, в червні 2011 року Павло Роскін спричинив ДТП зі швидкою на розі вулиць Гончара та Паторжинського. Він не поступився дорогою, хоча їхав по другорядній дорозі, а швидка - по головній. В результаті ДТП загинула лікар швидкої та спричинені тілесні ушкодження пацієнтці, яка перебувала в машині. 15 травня 2014 року винуватця ДТП засудили на 5 років ув'язнення з позбавленням права керувати автомобілем на 3 роки. З 10 липня він перебуває під вартою в лікарні Дніпропетровського СІЗО. 

5 червня цього року Жовтневий райсуд Дніпропетровська дозволив йому виїхати на лікування до Німеччини, де живе його мати, зареєстрований і має медстраховку сам Роскін.

Більше надзвичайних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.