ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступниця погрожувала в.о. мера Дніпропетровська кримінальною відповідальністю

Депутати Дніпропетровської міськради одноголосно проголосували проти запровадження нової посади заради у керівництві містом
Depo.
22 липня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це кореспондент Дніпро.depo.ua повідомляє з засідання чергової сесії.

Нещодавно суд виніс рішення про незаконність звільнення з посади заступника голови, управляючого справами міськради Віталія Мархасіна. Таким чином, Мархасін має бути відновлений на посаді управляючого справами, яку зараз займає Вадим Шебанов. 

В.о. мера Галина Булавка винесла на сьогоднішню сесію рішення про відновлення посади заступника голови, управляючого справами міськради, оскільки, мовляв, неможна відновити людину на іншу посаду, тому треба повернути рішенням міськради саме таку формуліровку у штатному розпорядку.

Втім, жоден депутат не проголосував "за" таке рішення.

Більше того - заммера Ірина Зайцева звинуватила Булавку в тому, що, мовляв, вона має намір "прикритися" рішенням міськради, аби не виконувати рішення суду. І нагадала, що за ст.308 УК чиновник може бути притягнений до кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду.

Відомо, що Віталій Мархасін перебував на посаді заммера Дніпропетровська рік: з 2010 по 2011 рік. В ЗМІ його називали "людиною Івана Ступака". Вадим Шебанов, людина команди Коломойського, був призначений на посаду управсправами в червні 2014 року. Кандидатуру Галини Булавки у поточному році активно просував екс-заступник голови ДніпроОДА Геннадій Корбан.

Нагадаємо, що на сьогоднішній сесій не було прийнято рішення щодо впровадження практики електронних закупівель за кошти міського бюджету. Представники громадськості зазначили, що "міськрада не пройшла тест на корупцію".

Більше політичних новин читайте на Дніпро.Депо.