ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Залишені без зарплатні комунальники не прорвалися до дніпропетровської мерки

До Дніпропетровської міськради звернулися колишні співробітники ліквідованого ЖЕК-19 з вимогою сплатити заборгованість по заробітній платі
Depo.
17 вересня 2015 14:39
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на "Зорю".

Після рішення міськради від грудня 2013 року ЖЕК-19, який обслуговував житлові будинки в Амур-Нижньодніпровському районі, в ході реорганізації увійшов до складу КП "Жилсервіс-9".

За словами колишнього директора ЖЕК-19 Миколи Василенка, незважаючи на реорганізацію, співробітники ЖЕКу продовжували аж до їх фактичного звільнення 19 червня 2015 виконувати різні роботи на підрядних умовах за завданнями КП "Жилсервіс-9". Тим не менш, незважаючи на неодноразові звернення до міської влади і особисто і. о. міського голови Галини Булавки, в районну, міську, обласну і Генеральну прокуратури і навіть на пряму лінію Президента, їм заборгованість по так і не погасили.

На даний момент співробітникам ЖЕК-19 сумарно заборгували близько 162 тисяч гривень.

Сьогодні делегація колишніх співробітників ЖЕК-19 спробувала потрапити до і. о. міського голови Галини Булавки, але перегородив їм шлях до приймальної охоронець і повідомив, що її сьогодні взагалі не буде.

Митингувальників прийняв директор департаменту взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і питань надзвичайних ситуацій міськради Олександр Свиренко, який обіцяв розібратися в даному питанні до 22 вересня.

Нагадаємо, що у липні цього року начальник департаменту ЖКГ міськради Михайло Лисенко привселюдно заявив, що не хоче сплачувати борги по зарплатні підлеглим. Після цього гроші на сплату заборгованості були виделені, але досі люди їх не отримали.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.