ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захарченко влаштує чорну клоунаду з полоненими, щоб піти в наступ

Сенсаційна заява ДНР про те, що в них лише 10 українських полонених, буде озвучена на Контактній групі в Міінську і буде використана для чергового зриву перемир'я
Depo.
3 травня 2015 10:32
ФОТО: depo.ua
Захарченко влаштує чорну клоунаду з полоненими, щоб піти в наступ
Захарченко влаштує чорну клоунаду з полоненими, щоб піти в наступ

Те, що російсько-терористичні війська з кожним днем нарощують тиск на українські позиції вже очевидний факт. Утім, поки всі ці дії мають пристрілочний характер розвідки боєм, яка до того ж тримає ЗСУ у постійній напрузі і приховує напрямок головного удару терористів, який, судячи з усього, відбудеться після "сталінського" параду перемоги в Донецьку. Схема відома нам з часів Мінська-1. За цією ж схемою, терористи мають влаштувати переговори Контактної групи, і вони це справді анонсували на 5 травня, а там вони повинні знайти привід для зриву "режиму тиші". Цей привід 10 травня Путін озвучить Меркель в Москві.

Захарченко вже раніше повідомив, що Україна йому не залишила вибору - він найближчим часом має йти "на Харків та інші міста", але достеменно не пояснив чому. Сьогодні стало відомо, що стане останнею краплею для Захарченка, яка переповнить чашу його терпіння по відношенню до "підступної хунти". Так от за словами військового міністра ДНР Кононова в полоні у "республіки" перебуває лише 10 (!) українських військових. Тут же Кононов додав, мовляв, знаю СБУ говорить про 300. Але ж то, мовляв, усе брехні "хунти", щоб приховати справжні масштаби українських втрат. Далі ще краще. Кононов говорить, що от якраз в полоні у "хунти" 150 "ополченців" і він хоче будь-що їх звільнити до 9 травня, або... він за себе не ручається.

Тепер увесь цей маразм перекладаємо на людську мову. 5 травня терористи на Контактній групі будуть вимагати виконання пункту про обмін "всіх на всіх", тобто 10 українців на 150 терористів. Звісно, що піти на це Україна навряд чи зможе і от вам чудовий привід для наступу. Що на це може та ж Меркель заперечити, якщо їй Путін скаже - хай Україна "чесно" поверне всіх ополченців і війни не буде?

З цього приводу згадується історія зі Сталіним та польським генералом Сікорським. Сікорський був в Москві, коли Сталін вже вів війну з Гітлером і домовлявся з радянським генералісімусом про спільні дії проти німців. Сікорський під час розмови запитав у Сталіна: а де зараз 40 тисяч польських офіцерів полонених СРСР в 1939 році. Відповідь Сікорський отримав феноменальну: "Втекли". "Куди втекли", - спитав спантеличений Сікорський. "Не знаю.- відповів Сталін. - В Манчжурію, напевно". Тоді ще, до речі, ніхто не знав про Катинь.

Мабуть, така ж відповідь чекає і Меркель. Зрештою, це й не важливо. Важливо, що справді буде з тими сотнями полоненими українськими військовими, яких "немає" тепер в ДНР. Їх продадуть в рабство на Кавказ, закатують чи перевезуть в Росію і там вони постануть в якості "диверсантів" а-ля Савченко. Мабуть про це пора спитати СБУ, а головне їх добровільного помічника Віктора Медведчука. Найсумніше, що після цього всього, після чергового наступу Україну почнуть цинічно схиляти до Мінська-3 і вимагати здачі ще якогось стратегічного пункту.