ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Забудовник дніпропетровської "Менори" відремонтує школу бойових мистецтв за 20 мільйонів

Компанія, яка звела єврейський центр у Дніпропетровську, виграла тендер на реконструкцію дитячої спортивної школи
Depo.
29 червня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 22 червня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Рубікон-Моноліт" на реконструкцію Комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацький центр "Штурм" за 19,25 млн. грн., - повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на "Наші Гроші".

Які саме роботи заплановані в центрі - невідомо, оскільки технічне завдання в тендерній документації відсутнє надавалося учасникам у департаменті).

Першозасновниками компанії "Рубікон-Моноліт" був Григорій Козинський та Роман Бенко. Козинський раніше виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи "Приват" Геннадія Боголюбова, наприклад, будівництво єврейського центру "Менора".

Щодо Бенка, то він минулого року фігурував як посадова особа Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області (начальник Дніпропетровського відділу контролю та державного нагляду). Тоді Дніпропетровську облдержадміністрацію очолював Ігор Коломойський.

Наразі фірма є одним із головних підрядників по будівництву оборонних споруд на кордоні з ДНР і ЛНР, з нею вже укладено угод на 118 млн грн.

Більше новин про життя Дніпропетровська та області читайте на Дніпро.depo.ua.