За школами у Дніпрі закріпили офіцерів поліції

У Дніпрі шкільні офіцери слідкуватимуть за школами

Про це йдеться у повідомлені патрульної поліції Дніпра, передає Depo.Дніпро.

У Дніпрі за шкільними офіцерам попередньо закріплено 65 шкіл. Поліцейські регулярно відвідуватиме навчальні заклади, проводитиме заняття зі школярами, братиме активну участь у житті школи.

За словами головного спеціаліста управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Владислава Полушкіна, теми таких занять затверджені Міністерством освіти України. Діяльність шкільних офіцерів має попереджувати правопорушення серед учнів, виховувати учнів у повазі до закону з першого класу.

Нагадаємо, що у лютому чиновники департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра повідомили, що у Дніпрі вчителі школи разом з учнями довели переселенця з Донбасу до інсульту. Поліцейські не знайшли інсульт в учня, якого цькували однокласники. Поліція Дніпра дізналася про цькування учня у школі з соцмереж. З дитиною працювали психологи. У школі №56 у Дніпрі призначили нового директора. У березні заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко назвав скандал з булінгом у школі Дніпра "звичайним конфліктом".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро