ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Яценюк і Аваков своїм приїздом "узаконили" полк "Дніпро-1"

Візит перших осіб додав впевненості добровольцям, зауважив почесний комбат Юрій Береза
Depo.
21 липня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua
Яценюк і Аваков своїм приїздом "узаконили" полк "Дніпро-1"
Яценюк і Аваков своїм приїздом "узаконили" полк "Дніпро-1"

Про це Дніпро.depo.ua передає з посиланням на виступ Берези в ході візиту прем'єр міністра Арсенія Яценюка і міністра МВС Арсена Авакова на базу полку "Дніпро-1" у Дніпропетровську.

"Ми давно чекали цього дня, коли до нас приїде міністр, прем'єр-міністр. Ми очікували і нарешті це відбулося. Після цього дня уже ніхто не скаже, що ми якісь незаконні. Ми не тільки законні, ми правильні", - наголосив почесний командир полку "Дніпро-1", народний депутат Юрій Береза.

Приїзду міністра на базі полку чекали з моменту її відкриття - 18 квітня цього року, до річниці утворення "Дніпро-1" у складі МВС. Після того неодноразово з'являлися анонси про можливий візит Арсена Авакова, проте інформація не підтверджувалася.

Яценюк і Аваков своїм приїздом "узаконили" полк "Дніпро-1" - фото 1

За словами міністра МВС, добровльці "Дніпра-1" будуть основою нової поліції особливого призначення: "Корпус оперативно-раптової дії. Це спецпідрозділ, який буде готуватися за особливими стандартами з урахуванням світового досвіду. Так буде з цим підрозділом по усій країні, а ви отримали цей досвід у боротьбі", - заявив Арсен Аваков.

Більше політичних новин Дніпропетровська читайте на Дніпро.Депо.