ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як і хто може потрапити до Криму

Кабінет міністрів України затвердив порядок в'їзду на територію Автономної республіки Крим, яка в даний момент знаходиться під контролем Російської Федерації
Depo.
8 червня 2015 14:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на офіційний сайт Уряду.

Згідно з постановою:

- Для того, щоб потрапити на територію АРК, необхідно мати документ, що підтверджує громадянство (паспорт, закордонний паспорт, службові документи, дипломатичний паспорт, проїзний документ дитини, посвідчення моряка).

- В'їзд і виїзд з території АРК можливий тільки через пропускні пункти, що працюють цілодобово.

- Іноземці та особи без громадянства перетин кордону здійснюють на підставі паспортних документів та спецдозволу, який видає Держміграційна служба України.

Спецдозвіл видається у разі: проживання на тимчасово окупованій території близьких родичів або членів сім'ї іноземця або особи без громадянства, розташування на території Криму місця поховання близьких родичів або членів сім'ї, смерті близьких родичів або членів сім'ї.

Також підставою для отримання спецдозволу є наявність права власності на об'єкти нерухомості в Криму, необхідність участі у забезпеченні захисту націнтересів України з метою мирного врегулювання конфлікту, звільнення території України від окупації або в питаннях гуманітарної політики.