ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто з дніпропетровських нардепів не голосував за визнання Голодомору геноцидом

Постанова не отримала жодного голосу від фракції "Опозиційний блок"
Depo.
8 грудня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Хто з дніпропетровських нардепів не голосував за визнання Голодомору геноцидом
Хто з дніпропетровських нардепів не голосував за визнання Голодомору геноцидом

Про це повідомляють "Лица", передає Depo.Дніпро.

7 грудня парламент прийняв постанову про звернення Верховної Ради України до демократичних держав світу про визнання Голодомору 1932 - 1933 років в Україні злочином геноциду українського народу.

Документ підтримали 233 нардепа, 77 не голосували, голосів "проти" не було. Парламентарії-вихідці з Дніпропетровщини по-різному голосували за цю постанову.

Кнопки "за" натиснули нардепи з президентської фракції Іван Куліченко, Максим Курячий, і Андрій Немировський, з "Народного фронту" Юрій Береза ​​і Олег Кришин. Так само документ підтримали позафракційні Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Андрій Денисенко, Віталій Купрій та Віктор Галасюк з Радикальної партії.

Не голосували за звернення до демократичних країн з проханням визнати Голодомор 1932 - 1933рр Геноцидом: позафракційний Яків Безбах, з "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул та Дмитро Колесников.

Не прийшли на розгляд питання представники БПП Тетяна Ричкова, Вадим Нестеренко та Костянтин Усов, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, радикал Сергій Рибалка, фронтовик Денис Дзензерський, позафракційний Дмитро Ярош, представник "Відродження" Андрій Шипко, а також Дмитро Шпенов, Артур Мартовицький , Костянтин Павлов та Андрій Гальченко з "Опозиційного блоку".

Через Голодомор в 1932 - 1933 рр., який організував тоталітарний комуністичний режим, Україна втратила 3 ​​мільйони громадян.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро