ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вперше в Україні "важкі" діти-аутисти створили мультфільм "про себе" (ВІДЕО)

У Дніпропетровську діти з важкими формами поведінки два місяці працювали над створенням мультфільму
Depo.
8 липня 2015 14:38
ФОТО: depo.ua
Вперше в Україні "важкі" діти-аутисти створили мультфільм "про себе" (ВІДЕО)
Вперше в Україні "важкі" діти-аутисти створили мультфільм "про себе" (ВІДЕО)

Про це розповіла спеціаліст Центру допомоги дітям з аутизмом «Дитинство за гранню» Ірина Романенко, передає Дніпро.depo.ua.

"Ідея створення мультфільму виникла після того, як я прочитала чудову "Притчу про глечик". Я відразу ж перейнялася змістом і зрозуміла, що вона про наших дітей. Один з глечиків був ідеальним, а другий був з тріщиною і не міг донести воду повністю, але поливав живою водою землю, де потім з'являлися квіти. Іноді гадаєш - для чого особливі люди з'являються? Але вони, напевно, для того і з'являються, щоб як ця жива вода з глечика пророщувати насіння любові, добра, милосердя, чого нам, як мені здається, дуже часто не вистачає. Мені хотілося, щоб цей перший мультфільм був про самих дітей", - розповіла вона.

Відомо, що мультфільм є спільним проектом творчого об'єднання "Смайлик" та реабілітаційного центру "Дитинство за гранню".

Цей анімаційний фільм є першим в серії розвиваючих анімаційних передач для дітей-аутистів. Декорації діти створювали самі разом з педагогами центру. Дуже багато часу зайняла обробка звуку, так як діти з проблемою мовного розвитку. Монтажний період тривав близько 2 тижнів.

Більше новин Дніпропетровська читайте на Дніпро.depo.ua.