ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Восени комунальники погрожують залишити дніпропетровців без Інтернету

Чиновник Дніпропетровської міськради вирішив навести порядок зі свісаючими дротами у під'їздах шляхом створення "напівкомунальної" фірми-"прокладки"
Depo.
3 серпня 2015 17:22
ФОТО: depo.ua
Восени комунальники погрожують залишити дніпропетровців без Інтернету
Восени комунальники погрожують залишити дніпропетровців без Інтернету

Як повідомив у Фейсбуці начальник управління житлового господарства Михайло Лисенко, він провів "перемовини з Інтернет-провайдерами, які не увінчалися успіхом", передає Depo.Дніпро.

"В сложившейся ситуации я вижу только один выход - привлечение на рынок компаний, которые смогут за личные средства произвести разводку сетей и впоследствии получать компенсацию от провайдеров за использование их коммуникаций. Доля в этих компаниях должна принадлежать городу в объеме не менее 49% (обсуждаемо)... Оборудование компаний, которые не имеют договоров на их размещение, будут демонтированы в течении трех месяцев, с предварительным уведомлением всех их абонентов не менее чем за два месяца", - написав він.
Як додатково повідомив Лисенко сайту zabeba.li, з 1 листопада 2015 обладнання, яке встановлено незаконно, буде демонтовано.

Відомо, що провайдерам запропонували витратити на наведення ладу у кожному під'їзді багатоповерхівок по 8 тис. гривень в рамках триричної програми. У Дніпропетровську послугами Інтернет-провайдерів користуються 350 тис. абонентів.

Нагадаємо, що раніше був замішаний в скандалі, коли він привселюдно відмовився платити підлеглим. Після цього рішенням міськради гроші на заборгованість були виделені з міського бюджету. 

Більше новин Дніпропетровської області читайте на Depo.Дніпро.