ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери і ультрас організували важкопораненому похід на матч Дніпро - Чорноморець

21-річний Руслан після важких поранень в зоні АТО пересувається на інвалідному візку
Depo.
26 липня 2015 17:47
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua розповіла волонтер БФ «МАК» Наталія Макуха. Хлопець отримав поранення в серпні минулого року, допомагаючи вивозити людей із зони військових дій.

"Наскільки він розповідав, вони вивозили людей з зони АТО. Він був кілька разів поранений дуже важко, спочатку був поранений в машині, а останнє поранення - в спину, коли уже намгаалися якось виповзати, а їх добивали", - розповіла Наталія.

Юнак провів 2,5 місяці в Харківському госпіталі, та пройшов кілька операцій. Зараз через травму він не відчувє ніг, а реабілітацію почав проходити лише в березні цього року. На цей час Руслан проходить лікування у лікарні Мечникова. Крім того він нещодавно втратив батька і через сукупність подійї перебуває у важкому психологічному стані.

"У нього хороша коляска, але ніхто своєчасно не пояснив йому, що все залежить від нього. Зараз із ним працював реабілітолог, але дуже сильно втрачено час", - повідомила Наталія.

Як відомо, сьогодні у Дніпропетровську відбувається матч між клубами "Дніпро" і "Чорноморець". Для Руслана знайшли добровольців із відповідною машиною, які могли би доставили злопця із с.Піщанка до Дніпропетровська.

Більше новин про порятунок важкопоранених у Дніпропетровську читайте на Дніпро.Депо.