Водій, який насмерть збив дівчину, раптово захворів перед судом

Водій "БМВ Х6", який насмерть збив дівчину, не прийшов на засідання суду
Depo.
15 березня 2016 18:09
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.Дніпро, з посиланням на ЗОВ.

В Бабушкінському районному суді Дніпропетровська сьогодні було призначене судове засідання, щодо прийняття запобіжного заходу водієві "БМВ Х6", який насмерть збив 24-річну дівчину.

Адвокат водія Станіслав Пасечник повідомив судді, що його клієнту стало зле та поїхав на прийом до лікаря в поліклініку №2.

В якості доказу суду була передана ксерокопія якоїсь довідки, завіреної печаткою "для лікарняних листів".

"За словами адвоката Пасічника (колишнього слідчого прокуратури Красногвардійського району) - даний "документ" йому був переданий сином підозрюваного по електронній пошті за десять хвилин до перенесеного початку засідання. Мабуть, в родині Лотоцьких, не з чуток знайомих з судочинством, визнали такий "аргумент" переконливим для неявки на розгляд клопотання слідства про обрання запобіжного заходу. Тому, судом було оголошено перенесення засідання на завтра, 16 березня, на 15:00", - повідомляє ЗОВ.

Нагадаємо, 12 березня мешканці Дніпропетровська влаштували акцію протесту та перекрили дорогу, вимагаючи покарання для водія  БМВ Х6, який насмерть збив 24-річну дівчину. Поліція висунула обвинувачення водієві.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро