ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Визнання Росії агресором на Дніпропетровщині гальмує Удод, - депутат облради

Через виверти голови обласної ради регіон досі не прийняв важливого для цілісності країни рішення
Depo.
15 травня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua

Дніпропетровщина - одна з небагатьох областей України, де на обласному рівні досі не відбулося визнання Росії агресором, а "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями. Як стало відомо Дніпро.depo.ua під час прес-конференції, на думку депутата облради Владислава Романова, проблема вирішення цього питання полягає в постаті голови обласної ради - Євгена Удода.

"Я особисто за два тижні до сесії подавав документи, голова прилюдно обіцяв включити їх до переліку, - розповів Романов. - Але серед різних вивертів у апараті є й такий: щось не так по процедурі зроблено, документи десь загубилися. До слова, й пан Удод довгий час був просто відсутній".

Депутат зазначає, що 27 травня буде знакова сесія, і депутати мають показати, що вони виступають за внутрішню єдність. За минулий рік багато чого змінилося, у тому числі й настрої депутатів.

"Це вже не ті ситуації, коли 15 депутатів-демократів протистояли регіоналам і комуністам, - сказав депутат. - бачу по своїм колегам, що вони змінили свою позицію. Навіть регіонали".