Вилучення і три пенальті: Як молодіжка "Дніпра-1" вигравала у Маріуполі і примудрилася програти

Команда Олександра Поклонського провела неоднозначний матч проти "Маріуполя", в якому вела в рахунку

Вилучення і три пенальті: Як молодіжка "…

Футболісти молодіжного складу "Дніпра-1" у черговому матчі чемпіонату України поступилися в готстях "Маріуполю" з рахунком 2:4, передає Depo.Дніпро.

При цьому вже на 17-й хвилині команда Олександра Поклонського вела в рахунку 2:0. Обидва м'ячі на рахунку кандаського легіонера Араміса Кузіна. Один з них – з пенальті. Проте маріупольці завдяки дублю Путрі (обидва голи – з пенальті) і влучним ударам Вакуленка і Бондара вирвали перемогу.

Слід зазначити, що на 54-й хвилині госпдарі залишилися у меншості після вилучення Шинкаренка, але скористатися цим "Дніпро-1" не зумів.

Нагадаємо, 20 жовтня о 14:00 на поле вийдуть основні команди "Маріуполя" і "Дніпра-1".