ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Червоний гірник" Вілкула "застукав" Семенченка за отриманням довідки переселенця

Нардеп Семен Семенченко зареєстрований пункті прийому переселенців Кривого Рогу як "внутрішньо переміщена особа з Автономної Республіки Крим"
Depo.
15 березня 2016 16:04
ФОТО: depo.ua
"Червоний гірник" Вілкула "застукав" Семенченка за отриманням довідки переселенця
"Червоний гірник" Вілкула "застукав" Семенченка за отриманням довідки переселенця

Про це передає видання "Червоний гірник", засновником якого є Криворізька міська рада, передає Depo.Дніпро.

"Громадянин Семенченко Семен Ігорович був зареєстрований як внутрішньо переміщена особа, його персональні дані були занесені в журнал реєстрації внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим і в базу даних… Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Дзержинської районної у місті ради Семенченко С.І. був поставлений на облік, і йому була надана довідка як внутрішньо переміщених особі ", - заявив комендант криворізького штабу з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Сергій Жупинас.

 Вілкулівська газета "застукала" Семенченка за отриманням довідки переселенця - фото 1
Нагадаємо, що на перевибори голови Криворізького міського голови 27 березня 2016 року зареєстровані 15 кандидатів. Серед них основними конкурентами експерти вважають діючого мера Юрія Вілкула, нардепа від "Самопомочі" Семена Семенченка, депутатів Криворізької міської ради від "Укропу" Миколу Колесника і від "Сили людей" Світлану Сову.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро