Вілкул-старший втік від натовпу фанатів "Кривбасу" (ФОТО, ВІДЕО)

Мер Кривого Рогу не зустрівся за вболівальниками "Кривбасу", які записалися до нього на прийом

Вілкул-старший втік від натовпу фанатів…

Фанати "Кривбасу" записалися на зустріч з мером Кривого Рогу Юрієм Вілкулом, щоб обговорити питання реанімації футбольного клубу, але в назначено годину міського голови на місті не опинилося, - повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на 1kr.ua.

Батьківський комітет футбольної школи "Кривбас-84" ще місяць тому записався на прийом до мера міста Юрія Вілкула, щоб підняти питання про існування школи.

Як з'ясувалося, школа не на повному забезпеченні міста, як обіцялося раніше владою. Крім того, разом з батьками поговорити з мером прийшли і представники Громадської організації "Кривбас має бути", яка займається питаннями відродження команди, а також фанати "Кривбасу".

Вілкул-старший втік від натовпу фанатів "Кривбасу" (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Мера Кривого Рогу сьогодні в місті не було, також не було і секретаря міськради Сергія Маляренко.

Людей заздалегідь не сповістили про те, що мер не зможе їх особисто взяти. Зібравшись на парковці міськвиконкому, люди вирішили все ж йти на прийом, який проводив заступник мера Григорій Вербицький.

Десяткам людей довелося чекати кілька годин. Спочатку всі сиділи в невеликому конференц-залі, після чого вирушили до кабінету, де проводився прийом, щоб трохи поворушити міську владу, адже складалося враження, що вона не сильно рвалася поговорити про наболіле.

Спочатку, в кабінет на прийом попросили зайти 7 осіб, але присутні заперечили і попросили, щоб Вербицький зайшов у конференц-зал і розмова відбулася при всіх.

Міська влада опиралася до того моменту, поки фанати у своєму стилі "ввічливо" не попросили вийти чиновників.

Уже в конференц-залі були підняті питання існування школи "Кривбас-84", умов для заняття молодих футболістів і створення команди "Кривбас", яка змогла б спочатку заявитися на чемпіонат області, а потім, за підтримки міста, заявитися в другу лігу України.

На зустрічі депутат міськради Ігор Левицький озвучив, що для утримання команди потрібно хоча б 2 млн гривень на рік, що для нашого міста абсолютно посильна сума.

Вербицький призначив наступну зустріч, на якій вже можна буде сказати про перші результати роботи. Він також пообіцяв допомогу спортивній школі "Кривбас-84". Зустріч має відбутися 21 липня.

Інші спортивні новини читайте на Дніпро.depo.ua.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook