UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Від ненависті до любові: Амбіції "Дніпра-1" поки вагоміші за традиції "Дніпра"

"Дніпро-1" близький до того, щоб підвищитися у класі у перший рік існування

Журналіст регіональної редакції Depo.Дніпро
Від ненависті до любові: Амбіції "Дніпра…

Перша частина сезону у другій лізі чітко визначила пріоритети повернення Дніпра до еліти українського футболу. На тлі вдалого виступу СК "Дніпро-1", який пробився навіть до півфіналу Кубка України, успіхи "Дніпра" виглядають значно скромнішими.

Уболівальники команди можуть втішатися тим, що команда чисто теоретично зберегла шанси на підвищення у класі, але практично усі розуміють, що "Дніпро" може застрягнути у другій лізі на довгі роки. Бренд – брендом, а реалії свідчать про те, що не до снаги поки клубу рватися наверх. Якщо у першій лізі на пальцях однієї руки можна перерахувати клуби, що відповідають вимогам елітного дивізіону, то у другій лізі ситуація ще гірша.

Ультрас "Дніпра" залишаються вірними команді і на генному рівні не сприймають "Дніпро-1", вважаючи клуб – штучним проектом, створеним для замилювання очей. Без історії, без традицій. Такої ж думки притримувалися відпочатку і прості уболівальники. Але звиклим до перемог прихильникам футболу Дніпра не хочеться чекати 3-5 років, поки криза у "Дніпрі" мине, тому й на матчах "Дніпра-1" все більше глядачів. Також все більше людей схиляється до того, що розділення команд з Дніпра на своїх та чужих – штучне, а конфліктні ситуації тільки шкодять іміджу обох клубів. Тобто від ненависті до любові у багатьох – кількість очок у турнірній таблиці.

Останнє інтерв'ю головного тренера "Дніпра" Олександра Поклонського засвідчили головне – нічого у ставленні власників клубу до клубу не змінилося. Якщо колишній голкіпер команди Андрій Лунін каже, що минуло сезону він отримував 500 доларів на місяць, то сьогодні ситуація не краща. Більш того, "Дніпро" досі у боржниках перед бюджетом міста, не має змоги готуватися до нового сезону навіть у Туреччині, команду залишать провідні гравці, а кадровий потенціал – виключно вихованці клубної академії. Там колишні зірки команди Русол, Шелаєв, Назаренко працюють виключно на голому ентузіазмі.

Натомість у "Дніпра-1" погляд на майбутнє куди ширший. Вихід до півфіналу Кубка України – вагомий результат для команди, яка тільки сформувалася перед початком сезону. Але вже сьогодні ті гравці, які провели значну кількість матчів у першій частині сезону, виставляються на трансфер. Це свідчить про те, що наставник "Дніпра-1" Дмитро Михайленко дивитися у майбутнє. Для другої ліги вони підходять, а от навіть для першої - вже ні.

Цікаво й те, що останнім часом майже не піднімається тема, яка була резонансною ще влітку – об'єднання клубів. Є усі підстави вважати, що ця тема взагалі буде винесена за дужки мінімум на рік чи до повернення однієї з команд до Прем'єр-ліги. Заплутана історія з санкціями з боку ФІФА робить цю тему невигідною для усіх сторін, особливо якщо об'єднання двох клубів справді планується. А поки у кожного з клубів своє власне життя і боротьба за прихильність фанатів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme