Верховний суд скасував призначення членів комісії по просуванню поліцейських на Дніпропетровщині

Верховний суд скасував призначення членів поліцейської комісії при Дніпропетровській обласній раді
 

Про це йдеться у повідомлені у групі "Громадський контроль" у "Фейсбуці", передає Depo.Дніпро.

Згідно з ухвалою Верховного Суду України, дії Головного управління Національної поліції Дніпропетровщини та обласної ради були визнані незаконними. Наказ ГУНП про затвердження складу постійної поліцейської комісії також визнали незаконним та скасували.

Комісія при обласній раді складається з трьох поліцейських та двох представників громадськості, що висуваються за поданням обласної ради. Їх завдання – відбір співробітників до правоохоронних органів. Комісія була створена у 2016 році.

"І саме тоді, у 2016-му, ані ГУНП, ані облрада не повідомили про формування комісії. Її створили кулуарно і з порушенням чинного законодавства", - йдеться у повідомлені.

Окрім трьох поліцейських до комісії від громадськості увійшли депутат обласної ради від БПП Володимир Бондарчук і помічник депутата від партії УКРОП Тарас Здреник. Бондарчук є секретарем депутатської комісії з питань забезпечення діяльності правоохоронних органів, а Здреник – помічник депутата Бородіна, що є членом цієї ж комісії.

"Замість реальних представників громадськості до комісії, що атестує поліцейських, увійшли люди, близькі до тих же поліцейських", - йдеться у повідомлені.

Зараз обласна рада оголошує про обрання нових представників громадськості до складу поліцейських комісій.

Нагадаємо, що у серпні 2016 року на Дніпропетровщині кулуарно створили комісію з просування поліцейських.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро