ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Важкопоранених у Дніпропетровську годує не Міноборони, а фермери і волонтери

Завдяки добровольцям у лікарні Мечникова одного бійця годують на 70 грн. в день
Depo.
25 липня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо зі слів головного лікаря лікарні ім.Мечникова Сергія Риженка.

"Тільки завдяки бізнесу та депутам у нас харчування майже 70 гривень на добу. Це не бюджетні гроші, це гроші, які залучаються з усіх джерел волонтерами і депутатами. Ми намагаємося витримати хороші стандарти по харчуванню, щоби наші хворі та поранені видужували", - розповів Сергій Риженко.

Головлікар поділився історією: "Останній випадок, який мене приголомшив: з Покровки фермер Вадим Головко, побачив репортаж по телебаченню, і привіз дві тушки крупної рогатої худоби. Я запевняю, що все отримане йде на користь, і пораненим дуже важливо отримувати хороше харчування".

Як відомо, волонтери Дніпропетровської лікарні №6, в якій також лікують поранений військових, звернулися до депутатів обласної ради з проханням ініціювати створення механізму забезпечення комунальних лікарень коштами Міністерства оборони, що передбачені на годування хворих і поранених бійців. В той час як комунальні лікарням Дніпропетровська на харчування передбачені близько 9 гривень на особу в день, у військовому госпіталі на харчування бійців виділяється близько 60 грн на день.

Більше новин про порятунок поранених бійців у Дніпропетровську читайте на Дніпро.Депо.