ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В КВУ пояснили вплив підвозу на результат голосування у Кривому Розі

Підвоз можна вважати непрямим підкупом, якщо вдасться довести низку обставин
Depo.
27 березня 2016 16:29
ФОТО: depo.ua
В КВУ пояснили вплив підвозу на результат голосування у Кривому Розі
В КВУ пояснили вплив підвозу на результат голосування у Кривому Розі

Про це в коментарі Depo.Дніпро повідомив голова правління КВУ Станіслав Жолудєв. 

Він наголосив, що довести використання підвозу в інтересах певного кандидата проблемантично, якщо транспорт не брендований і не містить прямої агітації за одного із кандидатів. 

"Але враховуючи, що договір укладається з певними автоперевізниками, то можна поставити знак рівності між, грубо кажучи, діючою міською владою і тими автоперевізниками, які цим займаються. І так через непрямі докази можна довести, що це здійснюється на користь одного з кандидатів. І це буде непрямий підкуп виборців", - повідомив Жолудєв.

Він зазначив, що після 12:00 спостерігачі стали фіксувати підвезення виборців з промислових підприємств відомчим транспртом. 

Щодо видачі зайвих протоколів на спецдільницях, Жолудєв повідомив, що спостерігачам надходила така інформація, проте на результати це не матимеме суттєвого впливу, оскільки йдеться про малу кількість виборців. 

Як відомо, у день виборів спостерігаються масові випадки підвозу виборців на дільниці. Як з'ясували спостерігачі, людей привозять маршрутки друга родини Вілкулів. В результаті у окремих районах спостерігається аномально висока явка

Один із кандидатів також заявляв про порушення на спецдільницях

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро