ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Кабміні вирішили, що Дніпропетровську і Одесі військові дії не загрожують

В уряді вирішили оновити основні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2016 рік, на основі яких до вересня має бути сформований проект держбюджету
Depo.
8 липня 2015 16:10
ФОТО: depo.ua
В Кабміні вирішили, що Дніпропетровську і Одесі військові дії не загрожують
В Кабміні вирішили, що Дніпропетровську і Одесі військові дії не загрожують

Про це йшлося на засідання урядового комітету з питань економічного розвитку та європейської інтеграції, передає Дніпро.depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

Так, в українському уряді розраховують на пожвавлення зовнішньоекономічної діяльності в 2016 році.

Старший консультант Національного інституту стратегічних досліджень Іван Ус вважає, що, з урахуванням нинішнього падіння експортно-імпортних операцій в межах 30%, варто розраховувати на невелике зростання в наступному році.

"Якщо в 2014 році не був зрозумілий ареал конфлікту, тобто, обмежиться він Донбасом чи ні, і вкладати інвестиції було ризиковано, то зараз можемо говорити, що на Одесу, Запоріжжя, Дніпропетровськ він не пошириться", - пояснює експерт.

Також, за його словами, зовнішньоекономічні операції і в 2015 році могли б бути більш активними - з урахуванням преференцій для експорту українських товарів до ЄС. Але на сьогодні, на думку експерта, нетарифні бар'єри сьогодні виступають в ролі головного обмежувача в розвитку експорту в країни ЄС.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині закінчилося будівництво першої лінії фортифікаційних споруд.

Більше новин про Дніпропетровську область читайте на Дніпро.Депо.