ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську закрили школу, яка виховала дружину Пєскова

Знаменита "чемпіонська" ДЮСШ спортклубу "Метеор" припинила своє існування
Depo.
5 серпня 2015 16:28
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську закрили школу, яка виховала дружину Пєскова
У Дніпропетровську закрили школу, яка виховала дружину Пєскова

Про це повідомляє "Днепр вечерний", передає Depo.Дніпро.

Вихованцями цієї знаменитої школи були чемпіони різного рівня, у тому числі - перша олімпійська чемпіонка незалежної України Оксана Баюл, чемпіонки Олімпійських ігор в парному катанні Тетяна Навка і Тетяна Волосожар.

Головна причина зникнення ДЮСШ - відсутність льоду для тренувань. У зв'язку з передбачуваним раніше проведенням в нинішньому, 2015 році, чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих команд, льодовий Палац спорту "Метеор" був поставлений на реконструкцію. На сьогодні там залишилися лише стіни і стеля.

Як повідомили в департаменті молоді та спорту облдержадміністрації, зараз завершуються останні виплати зарплат тренерам, і школа перестане існувати де-юре.

Частина тренерів і близько півсотні юних фігуристів переведені в комунальну ДЮСШ з зимових видів спорту при Льодовій арені на Червоному Камені (де тепер займається близько 250 фігуристів і 120 хокеїстів). Частина спортсменів тренуються на приватних катках.

Нагадаємо, що 1 серпня 2015 року прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков одружився з олімпійською чемпіонкою з танців на льоду Тетяні Навці.

Більше спортивних новин читайте на Depo.Дніпро.