ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Учасникам АТО на оформленні дніпропетровської землі економлять 1,4 тис. грн

Учасники антитерористичної операції мають пріоритетне право на отримання земельної ділянки
Depo.
13 серпня 2015 22:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк, передає Дніпро.Депо з посиланням на РБК-Україна.

"Процедура виділення земельних ділянок для учасників АТО така ж, як і для інших громадян. У них право на саме отримання земельної ділянки. Не всім громадянам знаходяться земельні ділянки, а учасники АТО мають пріоритетне право на отримання земельної ділянки - це гарантія того, що вони її отримають. Їхні заяви теж розглядаються пріоритетно", - сказав він.

За словами Мартинюка, зараз ведеться робота по плануванню до місцевих бюджетів коштів на виготовлення проектної документації землеустрою.

"На даний момент вартість оформлення проектної документації землеустрою становить 1,4 тис. Грн", - зазначив глава Держгеокадастра.

Він також додав, що безкоштовне оформлення такої документації зараз здійснюється в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську 232 учасника АТО вже отримали від міськради дозволи на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки під індивідуальне будівництво. Найбільшу складність складає пошук вільних ділянок.

Раніше повідомлялося, що на земельні ділянки претендують більше 50 тис. учасників АТО.

Більше новин Дніпропетровської області читайте на Дніпро.Депо.