ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "Відродженні" розробили стратегічну програму розвитку Дніпропетровщини-2020

Політична партія "Відродження" презентувала та затвердила стратегічну Програму соціально-економічного розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року
Depo.
22 вересня 2015 22:40
ФОТО: depo.ua
У "Відродженні" розробили стратегічну програму розвитку Дніпропетровщини-2020
У "Відродженні" розробили стратегічну програму розвитку Дніпропетровщини-2020

Про це стало відомо під час партійної конференції "Відродження", що відбулася 22 вересня у Дніпропетровську, передає Depo.Дніпро.

За словами експертів, які брали участь у розробці документу, презентована "Відродженням" програма соціально-економічного розвитку Дніпропетровської області - це фундаментальна науково-прикладна розробка, що досі не має аналогів в Україні.

"Програма містить 17 окремих проектів, зокрема, з економічних питань, енергозбереження, покращення інвестиційного клімату, екологічної безпеки. Ми дуже добре вивчили Дніпропетровську область та провели дуже велику роботу", - розповіла співавтор Програми, доктор економічних наук, професор Вікторія Микитенко.

Крім того, голова партії, колишній губернатор Дніпропетровщини Віктор Бондар наголосив, що завдяки зусиллям експертів з економіки, а також практичним знанням керівників великих підприємств, втілення програми дозволить суттєво покращити як особистий добробут мешканців області, так і загальноукраїнські економічні показники.

"Наша партія насамперед виступає за економічне відродження країни, за відродження її промислового потенціалу та інвестиційного клімату. І саме у Дніпропетровській області команда "Відродження" складається з людей справи, які можуть це здійснити", - заявив він.

Участь у конференції взяли також народні депутати Андрій Шипко та Віталій Хомутиннік.

Всього політична сила висунула понад 2000 кандидатів до місцевих рад Дніпропетровщини усіх рівнів.

Нагадаємо, що 5 вересня у Києві відбувся VI позачерговий з'їзд політичної партії "Відродження". Його делегати ухвалили рішення про участь політичної сили у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.