ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Тимошенко "зазіхають" на реприватизацію ахметівської ТЕС

Депутат Дніпроміськради Вадим Гетьман просить Фонд держмайна перевірити, чи дотримується Придніпровська ТЕС умов приватизації
Depo.
30 вересня 2015 15:45
ФОТО: depo.ua
У Тимошенко "зазіхають" на реприватизацію ахметівської ТЕС
У Тимошенко "зазіхають" на реприватизацію ахметівської ТЕС

Про це Depo.Дніпро стало відомо під час сесії Дніпропетровської міськради.

"Написав у Фонд держмайна. Ми просимо створити комісію, піднімемо питання, що було записано у договорі про покупку пакету акцій. Якщо там було записано - безперебійна робота - а там було записано, точно... Якщо ми продаємо підприємство, воно має працювати, люди мають отримувати зарплату, а бюджет - гроші. Якщо воно не працює, то тоді ми думаємо, а нащо нам такий власник", - прокоментував Вадим Гетьман.

За словами Вадима Гетьмана скарги підприємства на неможливість поставок вугілля через окупацію частини Донбасу безпідставні, оскільки підприємство могло закуповувати енргоносії у інших постачальникі, зокрема закордонних.

Раніше ТЕС повідомляла про зупинку роботи з 1 серпня через недостачу паливних матеріалів та заборгованість тепломереж. У міській раді інформували про розгляд можливостей підтримки ТЕС з міського бюджету.

Як відомо, Придніпровська ТЕС належить до Ахметівської ДТЕК після приватизації 2011 року. Вона постачає теплоносії на всю Лівобережну частину Дніпропетровська.

Вадим Гетьман повторно кандидуватиме на посаду депутат Дніпроміськради від "Батьківщини" на поточних місцевих виборах.

Нагадаємо, за часів прем'єрства лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко на Дніпропетровщині був приватизований промгігант "Криворіжсталь", виручка від чого склала порядка 4 млрд.грн.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.