ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Синельниковому почала працювати Стратегічна програма "Відродження", - Олійник

У місті Синельниковому Дніпропетровської області впроваджується великий інфраструктурний проект
Depo.
23 вересня 2015 11:41
ФОТО: depo.ua
У Синельниковому почала працювати Стратегічна програма "Відродження", - Олійник
У Синельниковому почала працювати Стратегічна програма "Відродження", - Олійник

Про це повідомив ініціатор проекту, заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник, після затвердження програми на конференції політичної сили у Дніпропетровську, передає Depo.Дніпро.

Цей проект є прикладом нового підходу до стимулювання економічної розбудови громад та ефективного використання бюджетних коштів, що передбачений у Програмі соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини до 2020 року, розробленій партією "Відродження".

Олійник наголосив, що, незважаючи на очевидну недосконалість процесу розподілу бюджетних коштів, йому вдалося спільно з обласною владою та очільниками міста Синельникове скерувати фінансування на реалізацію справжнього інфраструктурного перетворення міста.

"Після копіткої роботи фахівців та перемовин із обласною та місцевою владою вдалося консолідувати 50 мільйонів гривень для реконструкції Синельникового. Це проект реальної справи, який стане прикладом у майбутньому", - заявив Святослав Олійник.

Він також наголосив, що команда "Відродження" - це управлінська та політична еліта, яка здатна втілити програму і вивести на шлях розвитку не лише Дніпропетровщину, а й усю країну.

Як відомо, політична партія "Відродження" на обласній конференції висунула кандидатів до Дніпропетровської обласної ради та затвердила Програму соціально-економічного розвитку до 2020 року.

Всього політична сила висунула понад 2000 кандидатів до місцевих рад Дніпропетровщини усіх рівнів.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.