ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У прокуратурі згадали, що потрібно розслідувати злочини проти євромайданівців

Прокуратура Дніпропетровської області звертається до громадян з проханням про допомогу у розслідуванні злочинів, скоєних відносно учасників мирних акцій протестів під час Революції Гідності
Depo.
25 травня 2015 10:46
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у зверненні прес-служби відомства, передає Дніпро.depo.ua.

"Звертаємося до небайдужих громадян та представників ЗМІ з проханням повідомляти про факти правопорушень, вчинених стосовно громадян під час Революції Гідності, а також ідентифікувати осіб, які брали участь у розгоні мирних демонстрантів 26 січня 2014 року біля Дніпропетровської ОДА. У разі наявності відповідної інформації, просимо звертатися за тел.: (056) 718-13-64", - говориться в повідомленні.

Відомо, що Генеральною прокуратурою України створено реєстр проваджень про злочини під час Революції Гідності. Ознайомитись з ним можна на сайті ГПУ за посиланням rrg.gp.gov.ua.

Нагадаємо, що протягом півтора року представники дніпропетровського Євромайдану постійно заявляли про те, що розслідування по цьому напрямку затягується або ж взагалі ігнорується. Наразі відомо лише про три судових справи, які ведуться проти організаторів "тітушок" - справа Науменка, Ботвінова і Продана.