У поліції повідомили про кримінальну відповідальність батьків за травми

Навіть люблячі батьки можуть бути позбавлені волі за те, що недогледіли за дітьми

Depo.
18 травня 2017 18:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Голуб'ятніков, передає Depo.Дніпро.

"Сумна статистика минулого року свідчить про те, що трагедія може трапитися в будь-яку мить, коли батьки недбало виконують свої обов'язки. За минулий рік по області ми маємо 16 фактів випадіння неповнолітніх з вікон, троє дітей при цьому загинули, а 13 отримали ушкодження різного ступеня тяжкості",- додав Олександр Голуб'ятніков.

Поліцейський закликав не залишати наодинці неповнолітніх, коли в кімнаті вікна відчинені або знаходяться в режимі провітрювання та наголосив, що москітна сітка ні в якій мірі не захистить від випадіння. Навпаки, саме москітна сітка часто сприяє трагедії, адже дитина може опертися на неї, як на вікно. Окрім цього, він радить встановити на вікна пристрої блокування та всіляко ускладнити вільний доступ малолітніх на підвіконня.

"Ніяка адміністративна чи кримінальна відповідальність за недбалість по відношенню до дітей не буде важчою, аніж загублене здоров'я малечі чи втрата дитини", - наголосив поліцейський.

Відомо, що ст.135 Кримінального кодексу України (Залишення в небезпеці) передбачає обмеження або позбавлення волі.

Нагадаємо, що у Дніпрі залишилася живою дівчинка, яка випала з вікна п'ятого поверху.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро