У Павлограді мешканців міста закликали заплатити за тепло наперед

Підприємствам доручено провести "виховну роботу" з боржниками

Про це було оголошено під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Павлоградської міської ради, передає Depo.Дніпро з посиланням на "Независимый портал".

"Станом на 1 жовтня загальний борг КП "Павлоградтеплоенерго" перед НАК "Нафтогаз України", включаючи пені і штрафи, становив 131 млн. грн. Міська рада написала листи до Верховної Ради, прем'єр-міністру, віце-прем'єра. Тільки уявіть, міськрада звертається, а ми не отримали навіть відповіді на свої листи, - заявив міський голова Анатолій Вершина. - Бюджетні установи не мають боргу за газ, Увесь борг - це жителі багатоквартирних будинків. Близько 15% не платить. Минулого року ми надали допомогу "Павлоградтеплоенерго" з бюджету на 30 млн. грн. Це кошти усієї громади".

За його словами, сьогодні на бюджетному рахунку міста лише 27 млн. ​​грн. Віддати їх все НАК "Нафтогаз України" - залишити бюджетників без зарплат, а установи - без засобів для функціонування.

Комісія ухвалила рішення звернутися до керівників підприємств міста, щоб вони провели роботу з боржниками за тепло. Крім того, вирішили звернутися до жителів Павлограда, щоб ті зробили передоплату за тепло 500-1000 грн.

Нагадаємо, мер Павлограда відмовився підписати договір про реструктуризацію газового боргу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро