У міськраді відмови у встановлені відеонагляду у дитячих садках Дніпра

Робоча група міськради Дніпра розглянула е-петицію щодо встановлені відеонагляду у дитячих садках
 

Відповідь розміщена на сервісі місцевих петицій Дніпра, передає Depo.Дніпро.

У Дніпрі петиція "Встановити камери відеоспостереження в дитячих навчальних групах комунальних закладів дошкільної освіти м. Дніпро" набрала необхідну 1000 голосів.

Петиція була розглянута робочою групою міськради. За результатами засідання члени робочої групи відмовили у внесенні електронної петиції на розгляд сесії міської ради.

Робоча група мотивувала відмову дією статті 307 Цивільного кодексу України, якою регламентується фото- та відеозйомка громадян України лише за згодою.

Згідно із Законом України "Про захист персональних даних" згода суб’єкта персональних даних – добровільне волевиявлення фізичної особи (за умови її поінформованості) щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, висловлене у письмовій формі або у формі, що дає змогу зробити висновок про надання згоди.

"Відеоспостереження в закладах дошкільної освіти можливе лише за письмової згоди на обробку персональних даних усіх батьків дітей, які є учасниками освітнього процесу та всіх працівників закладу дошкільної освіти", - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, що у міськраді Дніпра відповіли на петиції щодо перейменування вулиці на честь Бандери.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро