У міськраді Дніпра розповіли, чому у транспорті не з'явиться електронний квиток

Введення електронного квитка приведе до збільшення ціни на проїзд в електротранспорті Дніпра
 

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на "Информатор".

За словами директора департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міської ради Ігоря Маковцева, введення електронного квитка у транспорті Дніпра на даному етапі неможливе, через проблеми із Законодавством.

"Електронний квиток має цілий ряд переваг, при його введенні це буде єдина форма оплати. І не буде можливості вже по-іншому оплатити свій проїзд. Але є і один великий його мінус - податкове законодавство. У ньому існує певна поправка про пільгу на ПДВ для перевізника за перевезення пасажирів. Якщо ми вводимо електронний квиток, то перевізник цієї пільги позбавляється, оскільки не потрібні будуть кондуктори. І в цьому - велика проблема, оскільки всіх їх доведеться звільняти. Крім того, проїзд автоматично стане дорожче на 20%, тобто - на суму ПДВ", - каже Маковцев.

Введення електронного квитка можливе при зміненні законодавства і при можливості зберегти робочі місця для "армії кондукторів".

"І ще треба вирішити питання про розрахунок з автобусними перевізниками в системі єдиного електронного квитка за кілометраж пробігу. Тоді і машин на маршруті буде стільки, скільки в паспорті маршруту, а не в два рази менше, і водіям стане безглуздо обганяти один одного, набивати пасажирами салон до відмови і пільговиків вони стануть возити без всяких проблем", - каже Маковцев.

Також він повідомив, що ціна на проїзд у маршрутках не буде збільшуватись. Зараз гранична ціна на проїзд у маршрутках Дніпра зафіксована на рівні 8 грн.

Нагадаємо, що депутати міськради не стали голосувати за введення безготівкової оплати у маршрутках Дніпра.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро