ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кривому Розі депутати-опоблоківці "забанили" три народні петиції з виживання

У Кривому Розі на позачерговій сесії депутати приймали рішення по трьом електронним петиціям, які набрали більше 500 голосів
Depo.
9 грудня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua
У Кривому Розі депутати-опоблоківці "забанили" три народні петиції з виживання
У Кривому Розі депутати-опоблоківці "забанили" три народні петиції з виживання

Про це у "Фейсбуці" пише депутат Ольга Бондаренко, передає Depo.Дніпро.

У Кривому Розі на 9 грудня відбулася позачергова сесія міськради Кривого Рогу, на якій розглядалися три електронні петиції, які набрали необхідні 500 голосів: "Автономне опалення для мешканців", "Пільговий проїзд для школярів", "Про заборону підвищення вартості проїзду".

Депутати відхили усі петиції.

"За" петицію "Автономне опалення для мешканців" проголосували 15 депутатів з 50 присутніх – рішення не прийнято.

"За" петицію "Пільговий проїзд для школярів" проголосувало 16 депутатів, 25 – проти, утрималось – 10. Рішення не прийнято.

"За" петицію "Про заборону підвищення вартості проїзду" проголосувало 20 депутатів, 23 – проти, утрималось – 8. Рішення не було прийнято.

"Представники опоблоку "забанили" петиції, тобто не підтримали їх. Балачок було до дідька! Майже три години текстів замовлених фахівців. Ініціативу громади не підтримали знову ОППО ... Підтримано тільки "Звернення про розроблення механізму для відключення від центрального опалення окремий приміщень будівлі", - пише у "Фейсбуці" депутат Світлана Сова

Нагадаємо, депутати міськради Кривого Рогу зібрались на позачергову сесію в залі, не обладнаному електронною системою голосування.

Як раніше повідомляли Depo.Дніпро, у Кривому Розі перевізники пропонують підняти тариф до 6 гривень, а на деяких маршрутах – до 12 грн.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро