ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кривому Розі виборчком не побачив підкупу виборців в "бюджетній гречці" Вілкула

Листівки зі сповіщенням про видачу матеріальної допомоги визнали агітацією за Вілкула
Depo.
10 березня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомлені ГМ "ОПОРА", передає Depo.Дніпро.
У Кривому Розі виборчком не побачив підкупу виборців в "бюджетній гречці" Вілкула - фото 1

Міська виборча комісія Кривого Рогу на засіданні 9 березня розглянула скаргу кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу Інни Іванченко щодо фактів розповсюдження листівок від міської влади з інформацією про можливість отримання 500 гривень соціальної допомоги. Іванченко просила комісію визнати факт розповсюдження таких листівок підкупом виборців.

Ці листівки комісія визнала передвиборною агітацією, проте не побачила в цьому підкупу виборців.

К "Як пояснив один з членів МВК Олександр Малий, у листівках простежується чіткий зв'язок між особою міського голови Юрієм Вілкулом, фактом його балотування і змістом листівки", - повідомляє ОПОРА.

Також міськвиборчком вирішив звернутися до міського відділу поліції щодо перевірки законності розміщення агітаційних матеріалів в заборонених законом місцях, зокрема у приміщеннях органів місцевого самоврядування, у транспорті, приміщеннях вокзалів, тощо.

Як відомо, рішення про видачу по 500 грн. на 100 тисяч малозабезпечених родин ухвалила сесія Криворізької міської ради. Місцеві активісти назвали такий спосіб роздачі бюджетних коштів, "передвиборчою гречкою" перед повторними виборами мера Кривого Рогу, що відбудуться 27 березня. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро