У Кривому Розі зірвалася позачергова "опалювальна" сесія міськради

У Кривому Розі не відбулася позачергова сесія міськради, на якій мали вирішувати питання опалення міста

Про це передає Depo.Дніпро.

Позачергова сесія міськради Кривого Рогу була зірвана через відсутність кворуму. На сесію зібралися 26 з 64 депутатів міської ради.

На розгляд сесії виносилися питання про забезпечення постачання теплової енергії до житлового фонду та об'єктів соціально-культурної сфери м. Кривого Рогу та про доручення виконавчому комітету міської ради щодо проведення аудиторської перевірки заборгованості, яка виникла в комунального підприємства теплових мереж "Криворіжтепломережа" перед акціонерним товариством "Криворізька теплоцентраль".

Нагадаємо, що 13 листопада у Кривому Розі депутати зібрали голоси для позачергової сесії. У Кривому Розі ПАТ "Криворіжгаз" відмовився постачати газ АТ "Криворізька теплоцентраль" через відсутність лімітів. Через мешканці Кривого Рогу залишились без опалення. 11 листопада АТ "Криворізька теплоцентраль" самовільно запустила п'ять котелень. Ще на одну котельню газопостачальник відмовився подавати газ. 12 листопада мешканці Кривого Рогу зламали двері офісу "Криворіжгазу", вимагаючи дати газ на котельню №5. Поліція відкрила кримінальне провадження через відсутність опалення у Кривому Розі. У НКРЕКП пояснили, чому мерзнуть мешканці Кривого Рогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро