ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кривому Розі російське підприємство звільняє атошників

Чотирьох бійців, які зараз знаходяться в АТО, звільняють з підприємства, яке належить росіянам
Depo.
29 квітня 2016 09:34
ФОТО: depo.ua
У Кривому Розі російське підприємство звільняє атошників
У Кривому Розі російське підприємство звільняє атошників

Про це у своєму "Фейсбуці" пише депутат міськради Кривого Рогу Ольга Бондаренко, передає Depo.Дніпро.

"До мене, як до депутата міськради, звернулись за допомогою члени родин працівників ПАТ Євраз Суха Балка та передали в руки копію Наказу #1606, від 21 квітня 2016го року, "Про перелік осіб, що підлягають звільненню у зв'язку зі скороченням чисельності і штату робітників", підписаного гендиректором підприємства - Батареєвим Олександром Сергійовичем. Згідно цього наказу, мають бути звільнені шість учасників бойових дій! Четверо з них - на сьогоднішній день - на війні!", - повідомляє депутатка.

Така політика підприємства суперечить низці Законів України, які захищають права учасників АТО та членів їхніх родин ("Про статус ветеранів війни. Гарантії їх соціального захисту", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців", "Про військовий обов'язок і військову службу" та інші).

Депутатка повідомляє, що зв'язалась з директором підприємства та попросила його виправити ситуацію та не звільняти людей.  Але директор проігнорував її, тому депутатка підняла це питання на сесії міськради Кривого Рогу.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро