ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кривому Розі поскаржилися поліції на наліпки Вілкула

Агітаційна продукція була виготовлена з порушеннями
Depo.
4 березня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомлені ГМ "ОПОРА", передає Depo.Дніпро.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА викликали поліцію через виявлення порушення правил ведення передвиборної агітації – розміщення друкованих агітаційних матеріалів без вихідних даних.

На зовнішній поверхні кіоску “Преса” у Жовтневому районі, кав'ярні "Булочна №1" та магазину м'ясних виробів у Саксаганському районі спостерігачі зафіксували факт розміщення агітаційних наліпок такого змісту: "Нет рейдерам и аферистам. За Кривбасс! За Вилкула! Асоциация предпренимателей Кривого Рога".

"Зазначені друковані матеріали не містили відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Разом з тим, розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється, відповідно до ч. 2 ст. 56 Закону України “Про місцеві вибори”. За порушення такої заборони передбачено адміністративну відповідальність відповідно до ч. 2 ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення – накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, це не перший випадок порушень правил агітації цим кандидатом

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро