ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кривому Розі горе-мати тримала дітей у хліву

Місячна Вікторія нині в реанімації, а з трирічною Валентиною працюють психологи
Depo.
5 червня 2015 09:35
ФОТО: depo.ua

На Дніпропетровщині врятували життя двох маленьких сестричок, які через недбальство батьків опинилися на межі життя та смерті. Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на "НТН".

На початку травня 28-річна мешканка Кривого Рогу народила другу доньку. Пологи відбулися вдома й за відсутності медиків. Аби отримати свідоцтво про народження й у подальшому розраховувати на гроші від держави, жінка з немовлям вперше прийшла до лікарні.

Педіатри тішилися: дитинка - здорова. Та вже за три тижні крихітка застудилася. Оглянувши дівчинку, медики вдарили на сполох - за весь час перебування вдома вона набрала лише 150 грамів ваги.

"Коли дитину почали оформлювати в стаціонар, мати просто схопила дитину і втекла", - розповідає завідувачка амбулаторії № 6 м. Кривого Рогу Галина Новак.

Аби немовляті не стало гірше, до оселі породіллі одразу вирушили соціальні працівники, правоохоронці й медики. Та господині вдома не було. Її сусіди своєю розповіддю приголомшили: горе-мати і двоє її дітей оселилися в напівзруйнованому будинку на приватній фермі. Сім'ю знайшли.

"Там відсутнє електропостачання, газопостачання, будь-які санітарно-гігієнічні умови. Мати перебувала в неадекватному стані. Тримала дитину на руках. Дитина спала, вона при цьому намагалась її погодувати. Старша дитина спала під якимось лахміттям", - говорить Денис Виноградов, працівник служби у справах дітей Довгинцевської райради м. Кривого Рогу.

Сестричок у критичному стані забрали до лікарні. Місячна Вікторія нині в реанімації, а з трирічною Валентиною працюють психологи. Дівчинка, в якої виявили синці по всьому тілу, майже весь час плаче. Сльозами реагує на кожен рух у свій бік. За фактом злісного невиконання обов'язків по догляду за дітьми та завдання тілесних ушкоджень неповнолітній вже розпочали кримінальне провадження. Тим часом соціальні служби готують подання до суду щодо позбавлення жінки материнських прав.