У Кривому Розі через подорожчання трамваю почалася "жетонна лихоманка"

У Кривому Розі люди скупили жетони на швидкісний трамвай через майбутнє подорожчання проїзду
Depo.
27 листопада 2016 13:19
ФОТО: depo.ua
У Кривому Розі через подорожчання трамваю почалася "жетонна лихоманка"
У Кривому Розі через подорожчання трамваю почалася "жетонна лихоманка"

Про це у "Фейсбуці" написав президент Всеукраїнського товариства сприяння розвитку пасажирського транспорту Андрій Заславський, - передає Depo.Дніпро.

"На швидкісному трамваї почалася "жетонна лихоманка", яка завжди відбувається перед підвищенням його вартості. Пасажири намагалися почати запасатися жетонами "на майбутнє", з урахуванням майбутнього підвищення вартості проїзду в електротранспорті, - написав він. - Швидкісний трамвай відреагував. Спочатку жетони продавали не більше 10 штук в одні руки. Потім вирішили посилити заходи, і жетони тимчасово взагалі вивели з ужитку. Тепер касир продає пасажиру квиток, який тут же забирає контролер на станції". 

За його словами, проблеми починаються у тих пасажирів, хто купує квитки відразу і на зворотний шлях: на іншій станції пройти на перон за таким квитком вже не можна! Він просто пропадає і вважається не використаним.

"Виявляється, квиточки потрібно використовувати тільки відразу ж після покупки, і тільки на цій же самій станції швидкісного трамвая! Хто купив квитків пачку, той отримає ... як то кажуть ... водокачку ...", - написав Заславський.

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, у Вілкула-старшого піднімуть ціну за проїзд у трамваї майже вдвічі.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро

Мітки: