У Кам'янському тріщини на асфальті на мості приберуть спеціальною технологією

Основну масу асфальтобетонного шару на частині моста замінять на іншу

Про це розповів директор департаменту ЖКГ та будівництва  Кам'янської міської ради Олег Максименко, передає Depo.Дніпро з посиланням на "Событие".

"Асафальт на мосту вкритий тріщинами, ямами і "напливами". Така ж ситуація спостерігається в місті Дніпро на Кайдацького мосту, в Києві на Південному мосту, в Запоріжжі на греблі ГЕС і на інших подібних спорудах. Відбувається це внаслідок високих температур і металевого каркаса підстави моста, оскыльки металеві конструкції нагріваються швидше, ніж бетонні", – розповів він.

За словами Максименка, цим процесам сприяє і те, що упродовж 20 років не виконувалися будь-які істотні ремонти нижньої основи асфальтобетонного покриття.

"Ми плануємо зняти основну масу асфальтобетонного шару на цій частині моста і замінити її спеціальною асфальтобетонною сумішшю з додаванням скріплюючих мастик, – розповів чиновник. – У даний момент готується спеціальне технічне рішення і відповідні тендерні процедури, після чого ця робота буде виконана. А поки, як тимчасовий захід, будемо зрізати напливи і усувати ямковість".

Нагадаємо, на мосту Кам'янського планується зробити також капітальний ремонт деформаційного шва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро