ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кам’янському розпочали роботу групи реагування патрульної поліції

13 грудня у Кам’янському були представлені новостворені групи реагування патрульної поліції
Depo.
13 грудня 2016 19:00
ФОТО: depo.ua
У Кам’янському розпочали роботу групи реагування патрульної поліції
У Кам’янському розпочали роботу групи реагування патрульної поліції

Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро.

Начальник поліції Кам`янського Сергій Лукашов повідомив, що територія міста, яка розділена на зони забезпечення правопорядку, будуть цілодобово патрулювати на автомобілях 10 груп реагування патрульної поліції. У кожній групі по двоє поліцейських. Групи будуть нести патрулювання у чотири зміни.

Автомобілі будуть обладнані проблисковими маячками і символікою поліції. Також будуть представлені три автомобілі з поліцейськими у складі слідчо-оперативних груп. В кожному автомобілі нестимуть службу по 3 працівники поліції.

"Кожна група реагування буде знаходитися безпосередньо у своєму секторі. Реагувати будуть на всі види заяв та повідомлень громадян, якщо ж будуть встановлені ознаки кримінального правопорушення, тоді будуть залучатися працівники, які входять до складу слідчо-оперативних груп.

Така робота дозволить максимально поліпшити сервіс для населення і надати допомогу людям в складних ситуаціях. Також наявність груп реагування дозволить скоротити час прибуття поліції на місце виклику",- зазначив Сергій Лукашов.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро