ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Філатова розповіли про кадрові "чистки" у міськраді

Чисельність співробітників Дніпропетровської міськради буде скорочена в середньому на третину
Depo.
1 березня 2016 18:34
ФОТО: depo.ua
У Філатова розповіли про кадрові "чистки" у міськраді
У Філатова розповіли про кадрові "чистки" у міськраді

Про це повідомив заступник міського голови Дмитро Погребов, передає Depo.Дніпро з посиланням на "Днепр вечерний".

"Як з'ясувалося, будинок міськради обслуговували кілька КП. До чого ці надбудови і складності? Ми скоротили комунальне підприємство, де прибиральниці і ще Бог знає хто. Ми візьмемо прибиральниць в наш штат. Теж саме з КП "СпецАТП", воно ще існує, але плануємо ліквідувати. Раніше на його балансі було 40 машин, плюс водії, механіки, помічники механіків і таке інше. Ми порахували, що на цю будівлю досить 8-10 автомобілів з водіями, яких теж треба взяти в наш штат", - зазначив він.

"Ми дуже почистили структуру. Ми хочемо підняти нижній рівень наверх. Так легше буде контролювати", - додав чиновник.

До мінімуму буде зведена чисельність і повноваження райвно. "Загалом, по лінії освіти кількість чиновників скоротиться відсотків на 40", - заявив Погребов.

Замість нинішніх 19 юридичних осіб - розпорядників коштів, пропонується залишити сім. При цьому посиляться органи контролю.

Нагадаємо, що 29 лютого на пленарному засіданні міськради була ухвалена "промерська коаліція" з 36 депутатів. Було прийняте рішення щодо кандидатур шістьох заступників для міського голови Бориса Філатова. Також були припинені повноваження секретаря міськради Загіда Краснова.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро